Video: S Migem na hranici vesmíru

Video: S Migem na hranici vesmíru
Autor: YouTube|Popisek: Výhled z legendární stíhačky
15 / 09 / 2016, 18:00

Švýcarská firma MigFlug nabízí neskutečný zážitek pro bohaté zájemce, kteří touží překonat rychlost zvuku, nebo se dotknout hranice vesmíru s legendární ruskou stíhačkou Mig-29.

Pokud nejste vojenský pilot, jsou programy Edge of Space a Stratosphere Flight jedinou možností, aby jste si zkusil překonání rychlosti zvuku, let rychlostí až 1,9M, či výstup do nadmořské výšky až 20 km / 65 000 stop.

A ceny? No lidové zrovna nejsou, za 45 minut v Mig-29UB zaplatíte 16 500 Euro.

Zdroj: MigFlug

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace