Video: Severní Korea útočí na USS Carl Vinson

Video: Severní Korea útočí na USS Carl Vinson
27 / 03 / 2017, 07:00

Propagandistické video diktátorského režimu Severní Koreje ukazuje "smyšlený" útok na americkou letadlovou loď a likvidaci bombardéru B-1B.


Podivné propagandistické video ukazuje raketový útok severokorejské armády na letadlovou loď US Navy, USS Carl Vinson (CVN-70) a také zničení strategického bombardéru US Air Force, B-1B Lancer.

Video končí vítězstvím Severní Koreje a likvidací sil USA v Jižní Koreji a Tichomoří... 

O likvidaci amerických sil se ale nezdají vlhké sny jen korejskému diktátorovi. Něco podobného bylo zvěřejněno v roce 2015 na YouTube, kde video s čínským popiskem ukazuje cosi, jako zničení americké základny v Japonsku a útok na americký vojenský svaz ve kterém jsou jaderná letadlová loď třídy Nimitz a křižníky Arleigh Burke. Vzlétající F-22 Raptor, který se snaží uniknout útoku jak z ve filmu Pearl Harbor je zničen také. Video začíná zákeřným útokem na čínskou základnu, což vyvolá tvrdou a nekompromisní reakci komunistické velmoci.

Psali jsme: Čínské sny o útoku na základnu USA

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace