Video: Super Hercules provedl let hlavou dolů ve Farnborough

Video: Super Hercules provedl let hlavou dolů ve Farnborough
Popisek: LM-100J Super Hercules
23 / 07 / 2018, 12:00

Šéf pilot společnosti Lockheed, Wayne Roberts předvedl během leteckého dne ve Farnborough neuvěřitelné schopnosti těžkého dopravního letounu LM-100J Super Hercules.

LM-100J Super Hercules je novou, civilní variantou vojenského letounu C-130. Pro Wayna Robertse je účast ve Farnborough poslední v roli šéf pilota společnosti.

Nepřehlédněte na Security magazínu: Survival  - jak se chovat, abyste přežili v pustině nebo džungli? A kam se schovat před teroristickým útokem? S námi víte více

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.