(VIDEO) T-90 uviaznutý v bahne

(VIDEO) T-90 uviaznutý v bahne
Autor: Screenshot/YouTube|Popisek: T-90
12 / 05 / 2018, 12:30

Pozrite si zábery, ako tank T-90 uviazol v bahne.

Tank T-90 je nástupca tanku T-72. T-90 Vladimír je hlavným bojovým tankom ruskej armády, postupne by však mal byť vystriedaný tankom novej generácie T-14 Armata. Tank T-90 na súčasnom svetovom trhu, patrí k jedným z najžiadanejších pancierových vozidiel. T-90 nakúpili vo veľkom mnohé štáty ako napríklad India(800), Alžírsko (300), Uganda (44), Azerbajdžan (94).

Svoj bojový krst zažil tento tank počas Druhej čečenskej vojny. Bol nasadený počas invázie do Dagestanu, v roku 1999. V súčasnosti boli tanky nasadené v Sýrii, kde zaznamenávali výrazné úspechy v boji proti Islamskému štátu.

„Špeciálne použitie moderných tankov T-90 pomáha sýrskym vojakom dosahovať tak drvivých víťazstiev nad mudžehediny.“ povedal generálporučík Jurij Netkačev.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace