VIDEO: Takto dokážu zaparkovať čínsky tankisti

VIDEO: Takto dokážu zaparkovať čínsky tankisti
Autor: Screenshot/Youtube
01 / 05 / 2018, 11:00

Čínska televízia CGTN umiestnila na YouTube video, z cvičenia čínskych vojakov, ktorí driftujú na tanku a parkujú na obmedzenom priestore.

Počas cvičenia musel vodič tanku zaparkovať tri krát tank, ktorý bol dlhý 11 metrov, na 38 metrovej ploche. Táto plocha sa však postupne zmenšovala.Na dráhe boli umiestnené aj bariéry, vodič však dokázal zaparkovať bez toho, aby sa ich dotkol.

Písali sme: VIDEO: Ruská stíhačka páté generace Su-57 absolvovala první let s novým motorem. Jeho parametry jsou zatím neznámé

NI: Jednoduchý důvod, proč jsou americké letadlové lodě tak silné

Neprehliadnite na Security magazíneSurvival- ako sa chovať, aby ste prežili v pustine alebo v džungli? A kam sa schovať pred teroristickým útokom ? S nami viete viacej.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace