(VIDEO) Takto zasiahli ruské riadené strely pozície ISIS

(VIDEO) Takto zasiahli ruské riadené strely pozície ISIS
Autor fotografie: Screenshot/Youtube
31 / 05 / 2017, 15:30

Ruská armáda uvoľnila zábery z dronu, ktorú ukazujú okamih, kedy rakety Kaliber zasiahli pozície Islamského štátu.

Riadené rakety Kaliber dopadli na pozície Islamistov, východne od sýrskeho mesta Palmýra. Na pozície teroristov boli vystrelené štyri rakety, ktoré zničili viaceré ťažké zbrane ISIS. Rakety boli odpálené z fregaty Admiral Essen a ponorky Krasnodor zo Stredomoria. 

''Ruská flotila ukázala schopnosť úspešne udrieť vysoko presnými zbraňami v najkratšej dobe po vydaní rozkazu,'' uviedlo ruské ministerstvo obrany vo svojej správe.

VIDEO:  Zábery z útoku zo Stredomoria

VIDEO: Zábery z dronu, rakety zasiahli svoj cieľ

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.