VIDEO: Tohle dokážou ruské letouny páté generace Su-57

VIDEO: Tohle dokážou ruské letouny páté generace Su-57
Autor fotografie: Screenshot YouTube|Popisek: Su-57
04 / 03 / 2018, 14:00

Su-57, které absolvovaly v Sýrii dvoudenní testy, což následně potvrdil i ministr obrany Sergej Šojgu, ukázaly své schopnosti na videu.

Po potvrzení informace, že dva stíhače páté generace Su-57 absolvovaly dvoudenní testy, uvolnila armádní televizní stanice Zvezda zajímavé video, které ukazuje schopnosti těchto ruských strojů.

Nepřehlédněte na Security magazínu: Technologie - nejnovější ,,vychytávky" ze světa vědy a techniky. Od futuristických zbraní až po bojové drony. S námi víte více

 

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.