VIDEO: UH-1Y – Taktická helikoptéra nové generace

VIDEO: UH-1Y – Taktická helikoptéra nové generace
Popisek: Bell UH-1Y
26 / 01 / 2018, 15:00

Bell UH-1Y je v boji prověřený stroj, který je navržen tak, aby podporoval celosvětové mise Námořní pěchoty Spojených států na další čtyři desetiletí.

 

Typ UH-1Y je nejnovější multifunkční bojový vrtulník, který představuje skvělou možnost pro modernizaci letového parku české armády. Bell UH-1Y je v současnosti na celém světě jediný multifunkční vrtulník ve výrobě s plně integrovanými zbrojními systémy a softwarem pro bojové mise.


Bell UH-1Y představuje nejnovější generaci multifunkčních helikoptér společnosti Bell Helicopter a nabízí nejefektivnější a nejúčinnější vlastnosti pro splnění všech druhů bojových i taktických misí.

UH-1Y - 1

UH-1Y - 1 - 2

O společnosti Bell Helicopter

Bell Helicopter, dceřiná společnost konsorcia Textron Inc., je přední průmyslový výrobce komerčních a vojenských, pilotovaných i bezpilotních leteckých strojů a průkopník v oblasti otočných rotorových motorů. Celosvětově známá společnost pro svůj prvotřídní zákaznický servis, vývoj novinek, inovativních řešení a špičkovou kvalitu svých výrobků. Stroje z Bell Helicopter slouží zákazníkům ve vice než 120 zemích světa.

O konsorciu Textron Inc.

Textron Inc. je mezinárodní společnost, která využívá svou globální síť leteckého, vojenského, průmyslového a finančního obchodu, k tomu, aby svým zákazníkům poskytla inovativní řešení a prvotřídní servis. Společnost Textron je známá po celém světě svými silnými značkami – např. Bell Helicopter, Cessna, Beechcraft, Hawker, Jacobsen, Kautex, Lycoming, E-Z-GO, Greenlee a Textron Systems. Pro více informací navštivte www.textron.com.

 

 

 

 

Tagy článku