(VIDEO) V Lešti sa konali majstrovstvá špeciálnych policajných jednotiek

(VIDEO) V Lešti sa konali majstrovstvá špeciálnych policajných jednotiek
Autor fotografie: Screenshot
03 / 07 / 2017, 14:45

V centre výcviku Lešť sa uskutočnil ďalší ročník majstrovstiev špeciálnych policajných jednotiek.

Išlo už v poradí o 11.ročník Medzinárodných majstrovstiev špeciálnych policajných jednotiek. Víťazom sa stali olicajti z Pohotovostného policajného útvaru Trenčín.

Policajný zbor Slovenskej republiky zverejnil na svojej stránke na Facebooku šesťminútové video.

„Minulý týždeň sa v Centre výcviku Lešť pod záštitou ministra vnútra SR uskutočnil 11. ročník Medzinárodných majstrovstiev špeciálnych policajných jednotiek. Víťazom sa stali policajti z Pohotovostného policajného útvaru Trenčín,“ informovala polícia.

Zábery z policajnej súťaže si môže pozrieť v nasledujúcom videu, tváre príslušníkov špeciálnych policajných jednotiek sú však z dôvodu uchovania anonymity rozmazané.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.