Video: Vzlet stroje Mig-29KUB z letadlové lodi

Video: Vzlet stroje Mig-29KUB z letadlové lodi
Autor fotografie: Matt Morgan (CC BY-SA 2.0)|Popisek: Ilustrační foto Mig-29KUB
03 / 09 / 2016, 08:00

Jak vypadá vzlet z těžkého letadlového křižníku Admiral Kuzněcov, který nemá katapult jako americké letadlové lodě, ukazuje následující video, zachycující vzlet palubního letounu Mig-29KUB.

Ruské námořnictvo obdrželo letouny Mig-29K a KUB  (původně zamýšlené pro ruskou loď, ale vyvíjeny nakonec byly pro Indii a její nosič Vikramaditya) na počátku roku 2016, stroje mají nahradit původní palubní stroje Su-33.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.