(VIDEO) Zábery priamo z bojiska v Sýrii, vrátane tankov T-90

(VIDEO) Zábery priamo z bojiska v Sýrii, vrátane tankov T-90
Autor: Screenshot/YouTube|Popisek: Ilustračný obrázok
16 / 02 / 2017, 07:00

Na internete sa objavili zábery priamo z bojiska v Sýrii. Na záberoch je aj množstvo techniky,vrátane ruských tankov T-90.

„Tanky Vladimír sú pre boj v meste, kde sa radikálovia ukrývajú za stenami budov a strieľajú po tankoch z granátometov a ručných protitankových zbraní, nenahraditeľné. Majú tak odolné pancierovanie, že tieto zbrane ich len ťažko prerazia. Tieto tanky preto z pravidla nastupujú do útoku pred pechotou a likvidujú mudžahediny v ich opevnených operných bodoch.“ povedal sýrski generál.

Video sa objavilo na Facebooku len včera, a už má viacej ako 4 000 zhliadnutí.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace