Video: Zápas tanků Abrams a T-90 s bahnem

Video: Zápas tanků Abrams a T-90 s bahnem
Popisek: Kdo se vyhrabe z bláta lépe?
25 / 07 / 2018, 08:00

Jak se americký a ruský hlavní bitevní tank dokáže poprat s bahnem ukazuje následující video. Na koho si vsadíte?

I ta nejlehčí varianta tanku Abrams váží téměř 55 tun, ta nejtěžší až 63 - oproti tomu ruská T-90 nemá ani 47 tun. Na obranu Abramsu je ale nutné dodat, že je to jeden z nejbezpečnějších tanků na světě, zatímco T-90 byla ještě navrhována ve stylu "nas mnogo". Až teprve Armata přinesla do ruské tankové školy uvědomění, že vyškolená posádka má větší cenu, než tank samotný.

Nepřehlédněte na Security magazínu: Survival - jak se chovat, abyste přežili v pustině nebo džungli? A kam se schovat před teroristickým útokem? S námi víte v

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace