VOP CZ představil moderní technologie a podepsal významnou smlouvu na veletrhu IDEB v Bratislavě

VOP CZ představil moderní technologie a podepsal významnou smlouvu na veletrhu IDEB v Bratislavě
Autor: Adam Costey Studio
22 / 05 / 2018, 12:30

VOP CZ, s. p. se v minulém týdnu zúčastnil Mezinárodního veletrhu obranné a bezpečnostní techniky IDEB v Bratislavě, která proběhla od středy do pátku 16. – 18. května. Výstava byla významnou přehlídkou obranných a bezpečnostních technologií ve střední Evropě s mezinárodní účastí vystavovatelů a odborných návštěvníků a VOP CZ, s. p. na ní podepsal i smlouvu o servisní spolupráci se společností RENAULT Truck Defense.

Servisní smlouva vychází z Globální rámcové smlouvy definující základní rámce spolupráce,  kterou VOP CZ a RENAULT Trucks Defense SAS podepsali již v dubnu 2018. Mezi hlavními oblastmi je servisní spolupráce včetně zabezpečení životního cyklu vozidel RENAULT Trucks Defense, dále spolupráce v oblasti výzkumu a vývoje na různých projektech nebo spolupráce ve výrobě či montáži jednotlivých komponent pro vozidla značek spadajících pod RENAULT Trucks Defense (ACMAT, PANHARD).

Na veletrhu uzavřená servisní smlouva definuje podmínky spolupráce ve dvou základních oblastech, v prodeji a distribuci originálních náhradních dílů a příslušenství RTD prostřednictvím VOP CZ a poskytování služeb, tj. servisu, oprav, údržby a tréninku u výrobků, které RTD prodává koncovým zákazníkům. Originálními díly a výrobky se rozumí nejen produkty známé pod značkou Renault, ale i produkty patřící do této skupiny, tj. ACMAT a PANHARD.

VOP CZ, s. p. dále na mezinárodní výstavě připravil speciální exponáty, například vozidlo rychlého nasazení NIMR RIV, lehký speciál koncepce 4x4 umožňující rychlou reakci na vzniklé bezpečnostní situace, bezosádkový robotický systém UGV TAROS V2, který lze využit v armádě i bezpečnostních složkách, systém pro kontrolu podvozků motorových vozidel KERBEROS 3D VISION, zařízení SKP neboli systém kontroly podvozku, které plně nahrazuje ještě stále běžně používaná inspekční zrcadla ke kontrole podvozků vozidel, dále mobilní systém pro detekci podezřelých vozidel ORTHOS PROTECTOR, jehož klíčovou vlastností je technologie automatického sledování registračních značek vozidel pohybujících se před a za střeženým vozidlem a dálkově ovládanou zbraňovou stanici MGC 01 určenou především pro kulomet NSV 12,7 mm.

Vystavované exponáty představily jen část rozsáhlého portfolia produkce VOP CZ, více na www.vop.cz.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace