Vrtulníky Bell 429 slaví 330 tisíc letových hodin

Vrtulníky Bell 429 slaví 330 tisíc letových hodin
Popisek: Bell 429
18 / 07 / 2018, 14:00

Bell, dceřiná společnost konsorcia Textron Inc. (NYSE: TXT), oznámila, že vrtulníky Bell 429 již nalétaly více než 330 000 hodin.

Aktuálně je po celém světě využíváno 325 strojů přizpůsobených nejrůznějším specifickým požadavkům jednotlivých zákazníků. Jejich počet se vlivem dalších objednávek a dodávek nadále zvyšuje.

  • Švédský policejní úřad pořídil dva nové vrtulníky Bell 429, čímž rozšířil jejich počet ve své flotile na devět.

  • Indonéská policie se rozhodla přidat do své flotily další helikoptéru Bell 429. Jejich počet tím vzrostl na tři.

  • Nezveřejněná asijsko-tichomořská vládní agentura vybrala pro své potřeby další dva stroje Bell 429.

  • Bell získal dvě nové objednávky od firemních zákazníků v Německu a Bangladéši. Kromě toho byl vrtulník Bell 429 dodán klientovi do Polska.

Těší nás, že jsou zákazníci spokojeni s jedinečnými schopnostmi vrtulníku Bell 429," řekl k tomu Patrick Moulay, senior viceprezident pro mezinárodní obchod, „nadále evidujeme stabilní příjem nových objednávek na rozšiřování letecké flotily, obzvláště od složek pracujících pro právo a pořádek. Stejně tak roste naše firemní klientela, jež oceňuje propracovanost strojů a jejich jednotlivá vylepšení."

Víceúčelový vrtulník typu Bell 429 je navržen s ohledem na budoucnost, zvyšující se nároky na bezpečnost cestujících a adaptabilitu, jež zůstává v popředí zájmu vlivem rostoucích požadavků na splnění široké škály úkolů. Bell 429 je využíván policejními složkami, leteckou záchrannou službou i vojenskými silami po celém světě při operacích vyžadujících včasný zásah. Tyto stroje si dosud objednali zákazníci ze 42 zemí, včetně Austrálie, Francie, Indonésie, Kuvajtu, Ománu, Švýcarska, Slovenska, Švédska, Turecka, Thajska, Spojených států a Velké Británie.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace