Vyhraj slušnou Finku – Polar 95 v TACTICOOLNĚ

Vyhraj slušnou Finku – Polar 95 v TACTICOOLNĚ
Autor: Jaroslav Macošek /Tacticoolna|Popisek: Nůž Polar 95
06 / 12 / 2018, 18:30

Dobrej nůž je prostě dobrej nůž. A stylová finka, měřící jen špetku přes 20 cm, může být dobrý a univerzální nůž pro toulky českou přírodou.

Když je navíc vyrobená ve Finsku, v malém nožířství, které si zakládá na kvalitě svých výrobků, tak vám rychle přilne k duši. Tuto finku, kterou nám do testu věnovali kluci z Jataganu, jsme se rozhodli dát jednomu z vás, fanoušků TACTICOOLNY. A jak můžete nůž vyhrát? To se dozvíte ve videu níže.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace