Začíná jeden z nejvýznamnějších zbrojních veletrhů Eurosatory 2022

Začíná jeden z nejvýznamnějších zbrojních veletrhů Eurosatory 2022
Autor fotografie: foto: redakce|Popisek: Vozidlo Patria na obranném veletrhu Eurosatory 2022
13 / 06 / 2022, 09:30

V pondělí začíná mezinárodní obranný veletrh Eurosatory, který se bude konat až do pátku v Paříži. Redakce SM je rovněž na místě a bude sledovat nejdůležitější dění veletrhu.

V pondělí začal mezinárodní obranný veletrh Eurosatory, který se koná po 4 letech. ročník 2020 byl zrušen z důvodu celosvětové koronavirové pandemie. Jako obvykle se bude mít možnost odborná i laická veřejnost seznámit s produktovým portfoliem mnoha předních světových společností, které působí v oblasti defence.

Na Eurosatory 2022 se tentokrát má představit přes 1 800 vystavovatelů ze 63 zemí, 227 oficiálních delegací ze 94 zemí, návštěvník bude mít možnost zhlédnout 39 mezinárodních pavilonů. Akci doprovodí jako vždy série konferencí, workshopů a networkingových setkání.

eurosatory

Na události nebudou chybět přední světové zbrojovky jako například Rheinmetall, Northrop Grumman, Elbit Systems, MBDA, PGZ, Lockheed Martin.

Nebudou samozřejmě chybět ani české a slovenské zastoupení a také Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu a Ministerstvo průmyslu a obchodu. Českých a slovenských firem budou v Paříži zhruba tři desítky, jmenujme například Sellier & Bellot, Avec Chem, Oritest, Česká zbrojovka, EVPÚ Defence, Metrodat a další.

Redakce SM bude jednu z nejvýznamnějších zbrojních událostí pečlivě pokrývat čtenářům přinese kromě článků také rozhovory, reportáže ači obrazový materiál. Sledujte naše sociální sítě.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.