Začíná veletrh obranné a bezpečnostní techniky IDET 2021, redakce SM přinese horké novinky a zajímavosti

Začíná veletrh obranné a bezpečnostní techniky IDET 2021, redakce SM přinese horké novinky a zajímavosti
Autor: Foto: redakce
06 / 10 / 2021, 08:00

Třídenní veletrh IDET 2021 bude redakce SM pečlivě sledovat.

Dnes ráno začíná IDET 2021, veletrh, který je na tuzemském poli obranných a bezpečnostních techologií jednou z nejvýznamnějších událostí. Na místě se sejdou znovu mezinárodní i tuzemští vystavovatelé a odborní návštěvníci a také média. Redakce SM je na veletrhu také a bude pro vás pečlivě sledovat veškeré dění na veletrhu. I na tomto ročníku bude mít SM svůj stánek se zázemím, kam si bude zvát zajímavé hosty z českého zbrojního průmyslu a další osobnosti na rozhovory.

A na co se vše můžete těšit? Na pravidelný přísun novinek, denní souhrny, videorozhovory s předními ,,hráči" obranného a bezpečnostního průmyslu či další zajímavá videa moderní techniky, která byla přivezena na veletrh.

Sledujte náš web a sociální sítě - Twitter a Facebook SM, kde se dozvíte aktuální novinky z veletrhu, který končí v pátek 8. října.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace