Zbrojní veletrh Eurosatory 2020 byl kvůli šíření koronaviru zrušen

Zbrojní veletrh Eurosatory 2020 byl kvůli šíření koronaviru zrušen
27 / 03 / 2020, 12:45

Velký zbrojní veletrh Eurosatory 2020, který se měl konat ve dnech 8.-12. června v Paříži, musel být z důvodu šíření pandemie koronaviru zrušen. Informovali o tom pořadatelé této akce na svých stránkách.

To, o čem se spekulovalo v uplynulých týdnech, je nyní potvrzené. Pořadatelé jednoho z největších zbrojních veletrhů Eurosatory oznámili, že akce je zrušena z důvodu šíření pandemie koronaviru. Podmínky tak v současné době nedovolují, aby mohla být zajištěna bezpečnost a zdraví vystavovatelů, návštěvníků i samotných organizátorů.

Před několika dny se ještě s konáním veletrhu počítalo a pořadatelé ujišťovali, že přípravy probíhají dále. V důsledku zhoršené situace, způsobené šířením koronaviru v celé Francii, však bylo jasné, že i Eurosatory nakonec bude zrušeno.

Pořadatelé budou kontaktovat účastníky a partnery veletrhu, aby se mohli co nejlépe vypořádat s důsledky zrušení veletrhu.

Další ročník má proběhnout 13.-17. června 2022, protože akce se koná vždy ve dvouletých cyklech.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace