Zbrojní veletrh Eurosatory 2020 byl kvůli šíření koronaviru zrušen
Velký zbrojní veletrh Eurosatory 2020, který se měl konat ve dnech 8.-12. června v Paříži, musel být z důvodu šíření pandemie koronaviru zrušen. Informovali o tom pořadatelé této akce na svých stránkách.
To, o čem se spekulovalo v uplynulých týdnech, je nyní potvrzené. Pořadatelé jednoho z největších zbrojních veletrhů Eurosatory oznámili, že akce je zrušena z důvodu šíření pandemie koronaviru. Podmínky tak v současné době nedovolují, aby mohla být zajištěna bezpečnost a zdraví vystavovatelů, návštěvníků i samotných organizátorů.
Před několika dny se ještě s konáním veletrhu počítalo a pořadatelé ujišťovali, že přípravy probíhají dále. V důsledku zhoršené situace, způsobené šířením koronaviru v celé Francii, však bylo jasné, že i Eurosatory nakonec bude zrušeno.
Pořadatelé budou kontaktovat účastníky a partnery veletrhu, aby se mohli co nejlépe vypořádat s důsledky zrušení veletrhu.
Další ročník má proběhnout 13.-17. června 2022, protože akce se koná vždy ve dvouletých cyklech.
Tagy