Dobové zábery 101.výsadkovej divízie, v predvečer D-Day

Dobové zábery 101.výsadkovej divízie, v predvečer D-Day
Autor: Screenshot/Youtube
07 / 06 / 2018, 08:45

Pôvodné zábery natočené v predvečer D-Day, zachytené americkým vojenským personálom.

Vo videu môžte vidieť členov 101.výsadkovej divízie, konkrétnejšie mužov z 2.práporu, 502.výsadkového pluku (PIR), ako sa pripravujú na nástup do lietadla. Tento nástup sa uskutočňuje na letisku Greenham Commom v Spojenom kráľovstve,  5. júna 1944.

Môžte vidieť ako muži pochodujú do lietadla zo zamaskovaný tvárami, a so svojou výbavou. Predtým, ako títo muži nastúpia na palubu a odídu na inváziu do Normandie, čítajú list poslaný od generála Einsenhowera - vrchného veliteľa spojeneckých síl v Európe.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace