Oceloví giganti - Carro de Combate Medio Nahuel D.L.43 - střední tank pro Argentinu

Oceloví giganti - Carro de Combate Medio Nahuel D.L.43 - střední tank pro Argentinu
Popisek: Carro de Combate Medio Nahuel D.L.43
20 / 05 / 2019, 13:00

Argentina se před začátkem 2.světové války zajímala o několik tanků, mimo jiné i o československý lehký tank vz.38. Když ale konflikt naplno propukl, nezbývalo Argentině než se vrhnout do vlastní konstrukce.

A jaký byl osud tanku s dlouhým označením Carro de Combate Medio Nahuel D.L.43 se dozvíte v již 35.  díle ocelových gigantů.

Zdroj: Rasputin FB: //www.facebook.com/G.J.Rasputin/

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace