VIDEO: Když si pilot B-1B nevšimne malé F-16

VIDEO: Když si pilot B-1B nevšimne malé F-16
Popisek: Kdo s koho?
19 / 03 / 2019, 13:00

Takhle to vypadá, když si pilot bombardéru o maximální vzletové hmotnosti přes 200 000 kilogramů nepovšimne ,,drobka" na vzletové dráze.

V roce 2007 se na vzletové dráze letecké základny Eielsom na Aljašce potkal pilot ohromného bombardéru B-1B s F-16, která se právě chystala odtartovat. Jestli ji z výšky nějakých 8 metrů neviděl, nevíme, ale letadla se k sobě začala blížit a masivní bombardér tak trochu do stíhačky strčil a pokračoval ve vzletu, aniž by cokoliv zaregistroval.

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace