VIDEO: Oslavy Dne vítězství v Kyjevě. Provázely je mimořádná bezpečnostní opatření

VIDEO: Oslavy Dne vítězství v Kyjevě. Provázely je mimořádná bezpečnostní opatření
09 / 05 / 2018, 19:45

V Kyjevě se konaly oslavy při příležitosti Dne vítězství a a konce druhé světové války v Evropě.

Hlavní město Ukrajiny si na oslavách připomnělo Den vítězství, kdy je slaven konec druhé světové války v Evropě. Shromáždění bylo doprovázeno mimořádnými bezpečnostními opatřeními. To dokladuje fakt, že ulice ke kyjevskému památníku má zhruba 1,5 kilometru a přibližně na každém pátém metru stál policista.

Do akce byly též nasazeny drony. Oslavy byly na některých místech narušeny fyzickými potyčkami několika osob s policisty. Ty chtěly podle policie politicky zneužít akce, aby se vymezili vůči současné ukrajinské politické garnituře.

 

Fotogalerie:

Den vítězství v Kyjevě

 Den vítězství v Kyjevě 2

 Den vítězství v Kyjevě 3

Den vítězství v Kyjevě 4

Den vítězství v Kyjevě 5

Den vítězství v Kyjevě 6

Nepřehlédněte na Security magazínu: Survival - jak se chovat, abyste přežili v pustině nebo džungli? A kam se schovat před teroristickým útokem? S námi víte více

 

Autor: Milan Vokál

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.