VIDEO: Vítejte na masovém hřbitově vojenské techniky v Americe

VIDEO: Vítejte na masovém hřbitově vojenské techniky v Americe
Autor: Screenshot/Youtube
09 / 06 / 2018, 12:30

Tento hřbitov americké vojenské techniky se nachází mezi horami, na hranici Nevady a Kalifornie.

Psali jsme: 130 mrtvých ruských žoldáků po americkém úderu v Sýrii

Tento areál byl vybudovan ješte v roce 1942 jako jeden z několika skladovacích areálů umístěných dostatečně hluboko ve vnitrozemí převážně před obavou z japonského útoku. Od roku 1947 slouží tento areál primárně na opravu a zneškodnění zbraní a střeliva.

psali jsme: Video: Hřbitov lodí na Staten Island

Celý ,,hřbitov" má rozlohu téměř 36 000 akrů, na nichž americká armáda skladuje svoje vybavení a munici po válkách. 

Nachází se zde téměř všechno možné, od tanků M1 Abrams, až po jednotlivé součásti různé techniky. Jednotlivé časti jsou opravované a odesílané ihned vojákům na bojiště.

psali jsme: Video: Hřbitov letadel v Arizoně

Korespondentka televize RT  Meghan Lopezová nás provede lokalitou nazvanou Sierra Army Depot. RT přidala tuto reportáž již v roce 2014, nicméně video má od té doby již velmi mnoho zhlédnutí, a proto je zajímavé i dnes.

 Zdroj: Warhistoryonline

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace