VIDEO: Vyzvedávání Iljušinu IL-2 z moře

VIDEO: Vyzvedávání Iljušinu IL-2 z moře
Autor: flickr.com (CC BY 2.0) |Popisek: IL-2
17 / 07 / 2017, 10:30

Ze dna Černého moře byl vyzvednut bitevní letoun Iljušin Il-2. Stroj, který vězel na dně moře od roku 1943, byl nalezen zhruba 5-6 metrů pod hladinou, když jej pravděpodobně sestřelil nepřátelský letoun. Pilot sestřel přežil a tým, který realizoval záchrannou akci, dokonce zná i jeho jméno. Iljušin Il- 2 byl jedním z nejrozšířenějších bitevních letadel, který používal za druhé světové války.

 

 psali jsme:

VIDEO: Vyzvedávání americké stíhačky Curtiss P-40 z moře pohledem dronu

 

Zdroj: facebook.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
e-mail:
heslo:
CapsLock je aktivní.
Chyba: zadaný e-mail nebo heslo je špatně!
e-mail: