(VIDEO) Vzácny Hitlerov album vydražený ! Nový majiteľ zaplatil takmer 40 000 eur

(VIDEO) Vzácny Hitlerov album vydražený ! Nový majiteľ zaplatil takmer 40 000 eur
Autor: Flickr.com||Popisek: Adolf Hitler a Benito Mussolini
19 / 03 / 2017, 08:00

Bol vydražený album Adolfa Hitlera, ktorý obsahuje množstvo verejnosti neznámych fotografii.

Dražba sa konala v stredu, v anglickom meste Royal Tunbridge Wells. Nový majiteľ za tento album zaplatil až 34 000 libier, čo je v prepočte takmer 40 000 eur ! Aukcia sa uskutočnila v aukčnom dome C&T Auctioneers, kupec sa rozhodol zostať v anonymite.

V albume sú fotografie, ktoré väčšinou zhotovila ''prvá dáma Tretej ríše'' Eva Braunová. Na jednej z fotiek, Hitler pózuje s malými deťmi, na inej číta dokument, na terase svojho horského sídla.

Fotogalériu k článku, si môžte pozrieť --TU--.

Tento album bol ukoristený priamo z Hitlerovho berlínskeho bunkra. Po skončení vojny ho ukoristil britský fotograf Edward Dean.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace