Vzácne kolorizované zábery Luftwaffe

Vzácne kolorizované zábery Luftwaffe
Autor: Bundesarchiv, Bild 183-1987-1210-502 / Hoffmann, Heinrich / CC-BY-SA 3.0|Popisek: Ilustračný obrázok
18 / 12 / 2017, 12:00

Pozrite si vzácne kolorizované zábery Luftwaffe, priamo z druhej svetovej vojny.

Každý fanúšik letectva musí priznať, že nemecké stroje patrili k tým najlepším, ktoré v druhej svetovej vojne prešli bojovým krstom. Taktika a výzbroj Luftwaffe bola veľmi impozantná.

V tomto videu je toho naozaj veľa k videniu- od strmhlavého bombardéru Ju 87 Stuka, až po letecké útoky na vojenské lode, či vlaky. Do záberov boli pridané piesne, ktoré hrajú cez jednotlivú stopáž. Dôvodom je, že v záberoch chýbal zvuk, čo je obrovská škoda, pretože zvuk motorov a letu by tieto zábery určite oživil.

Osobne si myslím, že hudba, ktorú vybral autor, sa perfektne hodí k záberom. Užite si tieto fantastické zábery. 

Neprehliadnite na Security magazíneSurvival- ako sa chovať, aby ste prežili v pustine alebo v džungli? A kam sa schovať pred teroristickým útokom ? S nami viete viacej.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace