Židovští teroristé plánovali ve vražedném útoku jedem kompletně vyhladit celý Norimberk

Židovští teroristé plánovali ve vražedném útoku jedem kompletně vyhladit celý Norimberk
Autor fotografie: Frank Scherschel|Popisek: Kovner (vpravo) na poradě s židovskými vojáky během války za nezávislost v roce 1948
03 / 04 / 2019, 16:00

Světovou politikou hýbal před nějakým časem případ dvojnásobného renegáta Skripala, ale tento útok - ať už za ním stojí kdokoliv - je doslova jen slabých odvarem toho, co plánovala tajná organizace židovských zabijáků DIN- Dam Iehudi Nakam., v překladu „Pomstít židovskou krev“. Krom atentátů a likvidace německých esesáků chtěli židovští mstitelé na přelomu let 1945 a 1946 otrávit infikovanou vodou všech 1,5 milionu obyvatel Norimberka. Pokud by jejich plán vyšel, znamenal by největší případ jednorázové masové vraždy v dějinách lidstva.

Zakladatel zabijácké sekty DIN byl litevský žid Aba Kovner (14.3. 1918- Sevastopol- 25.9. 1987 Izrael, Ein HaHoresh, příčina smrti: rakovina hrtanu), kterému se podařilo spolu s několika dalšími židy v září 1943 uprchnout z ghetta ve Vilniusu. V rozsáhlých litevských lesích pak až do konce války spolu vedli partyzánský boj proti německým okupantům. Po osvobození Litvy Rudou armádou se Kovner, kzterý byl výrazně levicový (jeho bratranec Meir Vilner byl dokonce vůdcem izraelské komunistické strany) pod dojmem masového vyvražďování židů Němci zcela upnul k myšlence pomsty podle starozákonního hesla „Oko za oko, zub za zub“. V rámci působení zhruba 300 ozbrojených židovských dobrovolníků, střežících od července 1945 zahájené transporty zbídačené hrstky evropských židů do Palestiny, vzniklo komando DIN. Jeho příslušníci, mezi kterými byl i Kovner, si trefně říkali Nokmim- Mstitelé. Tato skutečná eskadra smrti využila pomoci nejen ilegální židovské armády Hagana a tzv. Židovské brigády, ale i jednotek britské armády dislokovaných v Itálii, od kterých Nokmim získali uniformy, vozidla a zbraně, Využívali také pomoci židovských diaspor po celé Evropě, kde jim pomáhali místní židé- agenti, tzv. kaca, což je mimochodem systém, který izraelská špionážní organizace Mossad využívá dodnes. Tito informátoři pracovali i jako tlumočníci na spojeneckých okupačních štábech, a jakmile se dozvěděli, že vojenská policie přišla na stopu nějakému německému válečnému zločinci, dávali za tepla echo DIN. Tak byl třeba Spojenci nalezen už mrtvý, popřípadě se Noknim pokusili popravu zamaskovat jako sebevraždu- což byl třeba případ rakouského SS- mana Odilo Globocnika, který byl zastřelen v Korutanech, nebo jiného esesáka Hanse Bothmanna (byl nalezen mrtvý 4. srpna 1946) Je jim dokonce připisován podíl na smrti říšského vedoucího SS H. Himmlera a H. Prützmanna, ale k tomu chybí důkazy.

Zcela prokazatelně Kovner spolu s komplici z DIN Judahem Kleinem, Mira Lanem a dokonce i ženskou vražedkyní Hanou Baumovou zlikvidovali střelou zblízka přímo na ulici vysoké německé činitele SS a gestapa Wilhelma Alberta, Ernsta Grawitze, Friedricha Krugera, Wilhelma Altenlocha, Hanse Geschkeho, Alberta Hohlfeldera, Adalaberta Neubauera, Karla Puetze, Christiana Wirtha, Fritze Suhrena, Rudolfa Kasznera a mnoho dalších. V některých případech zorganizovali mstitelé z DIN přes tyto své agenty vraždy Němců i přímo ve spojeneckých věznicích. Když se na stopu židovských katů dostala tajná organizace bývalých příslušníků SS ODESSA, byl jejich špion DIN odhalen a likvidován. Dalších skoro 140 Němců Nokmim zlikvidoval položením ukryté miny u tajného skladiště zbraní a výbušnin wervolfu u bavorského Ulmu. 

psali jsme: Židé utíkají z Evropy. Předzvěst hodně špatných časů pro všechny Evropany

Mezi oblíbené metody DIN likvidace německých a rakouských SS patřily také třeba přepady a nájezdy na zajatecké tábory, třeba u Münsteru- bohužel při něm zahynuli i nevinní spojenečtí strážní. I když dodnes nejsou známy všechny detaily řádění DIN - z pochopitelných důvodů, protože se jedná z pohledu mezinárodního práva o nepromlčitelné zločiny proti lidskosti a terorismus, Izrael je dodnes přísně tají a pokud už něco pronikne na veřejnost, nehlásí sek nim - je podle policejních archivů jasné, že potulní židovští zabijáci zavraždili na území Rakouska a Německa stovky a možná i tisíce německých nacistů.

Zavražděných Němců- a to nejen esesáckých zločinců, ale třeba i antifašistů, osvobozených stejně jako mstící se židovští muži a ženy z německých a rakouských koncentračních táborů, nebo spojeneckých vojáků - však mohlo být tisícinásobně více: pokud by DIN vyšel obludný plán otrávit jedy zamořenou vodou všechny obyvatele Norimberka a okolní aglomerace. V této bavorské baště nacismu žilo tehdy 1,5 milionu lidí! Akce byla naštěstí včas prozrazena díky britské Military police v prosinci 1945, která zatkla nokmima Harmatza právě v okamžiku, kdy si z Palestiny (tedy budoucího státu Izrael) přivezl do Německa smrtící jed. Druhému sabotážníkovi se podařilo včas utéci, Britové vraha ale nakonec propustili a jen ho vyhostili do Egypta. Když tato akce vybouchla, pokusil se DIN alespoň otrávit asi 8000 zajatců SS v bývalém spojeneckém zajateckém táboře Stalag 13 Langwasser v Norimberku. (Sám Kovner přitom navrhoval otrávit rovnou osm milionů Němců v odvetě za údajných šest milionů obětí holocaustu). Za podpory místních židů pracujících v pekárně vrazi otrávili bochníky chleba připravené pro esesáky. Ďábelský plán jim vyšel, ale kvůli nízkému obsahu jedu se nakonec otrávilo jen 1900 německých nacistů, a to ještě jen slabě; skutečné problémy mělo jen 38 (New York Times uvádějí 207) německých válečných zločinců. Pro české čtenáře je zajímavé, že po této akci komando DIN přes Prahu na čas zmizelo z pro ně horké německé půdy do kibucu Ein HaHoresh. Tam se po ukončení svého krvavého řemesla Kovner, kterého ovšem spojenci zajali a on do kibucu dorazil po svém propuštění a vyhoštění usadil. Během války za nezávislost sloužil Kovner jako důstojník u brigády Givati, a během ní sepsal takzvané „bitevní letáky“, v podstatě válečnou, polní propagandu, které měly podpořit morálku vojáků.   

psali jsme: Hitlerův věrný druh ,,slavně" osvobodil Mussoliniho. Po válce vraždil pro Izrael

Po vzniku státu Izrael většinu zabijáckých mstitelů z DIN převzala do svých služeb rozvědka Mossad. I v jejím žoldu ale nokmim dál prováděli své značně špinavé řemeslo, ovšem tentokrát už s vědomím a podporou nejvyšších představitelů státu Izrael. Tak byl na příkaz izraelského prezidenta, resp. premiéra zavražděn 5. května 1958 generál SS (gruppenführer) Otto Abetz, který měl podíl na deportacích francouzských židů do německých a rakouských vyhlazovacích táborů. „Nešťastnou náhodou“ uhořel ve vraku svého automobilu při nikdy neobjasněné dopravní nehodě poblíž Düsseldorfu. 24.2. 1965 byl zase nalezen oběšený v uruguayském Montevideu hlavní strůjce vyvraždění tisíců lotyšských židů Herbert Cukurs. Stejně tak, na špagátu, zůstali viset oficiálně sebevrazi Theodor Dannecker, Aleksander Laak a Kurt Mussfeld. Nacista Georg Putz si zase při čekání v nemocnici na operaci sám vstříkl do žil petrolej…Mezi další zlikvidované cíle DIN/Mossad patří také SS- manné a hromadní váleční zločinci Joachim Peiper, Fritz Hartjenstein, Hans Groetner, Wilhelm Stuckart a mnoho dalších německých a rakouských katanů.   

 

Zdroj: M. Kovář- Diverzanti a agenti v akci

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace