Nejnovější bezpečnostní trendy a řešení jsou k vidění na FSDays 2015 v Letňanech

Nejnovější bezpečnostní trendy a řešení jsou k vidění  na FSDays 2015 v Letňanech
Autor fotografie: Mascotte|Popisek: 7. ročník mezinárodního veletrhu nejnovějších trendů v oboru protipožární a zabezpečovací techniky, systémů a služeb PRAGUE FIRE & SECURITY DAYS 2015 (FSDays 2015)
18 / 09 / 2015, 12:00

Přehlídka nejnovějších trendů a postupů sloužících v protipožární ochraně, mechanických a elektronických zabezpečovacích systémů, kamerových systémů, prostředků sloužící k ostraze a ochraně objektů, systémů pro inteligentní budovy…apod.

Ve dnech 15. – 19. září 2015 se v PVA EXPO PRAHA uskuteční 7. ročník mezinárodního veletrhu nejnovějších trendů v oboru protipožární a zabezpečovací techniky, systémů a služeb PRAGUE FIRE & SECURITY DAYS 2015 (FSDays 2015). Jeho hlavnímu tématu BEZPEČNÁ ŠKOLA se budou věnovat nejen mnohé expozice vystavovatelů, ale i celodenní odborná konference.

PRAGUE FIRE & SECURITY DAYS 2015 + Konference BEZPEČNÁ ŠKOLA

Veletrh FSDays je každoročně originální přehlídkou nejnovějších trendů a postupů sloužících v protipožární ochraně, mechanických a elektronických zabezpečovacích systémů, kamerových systémů, prostředků sloužící k ostraze a ochraně objektů, systémů pro inteligentní budovy…apod.

FSDays se koná již počtvrté souběžně s největším stavebním veletrhem FOR ARCH. Díky této mimořádné synergii vzniká zcela ojedinělé oborové propojení bezpečnosti se stavebnictvím. Celý komplex veletrhů každoročně navštíví více než 70.000 návštěvníků.

Generálním partnerem FSDays 2015 je Asociace technických bezpečnostních služeb Grémium Alarm. Záštitu poskytlo Ministerstvo vnitra ČR, Hlavní město Praha a Policie České republiky.

Nové informace, pohledy a zajímavosti ze světa bezpečnosti zde najdou odborní návštěvníci a přívrženci B2B sektoru, stejně tak jako široká veřejnost.

Letošní novinkou je nové členění veletrhu. FSDays BUSINESS, B2B část veletrhu, orientující se na odborného návštěvníka, je umístěna do Haly 2D. Bezpečnostní systémy pro domácnosti, rodinné domy, firmy, apod. budou prezentovat vystavující společnosti v části FSDays HOME, v hale 5A.

Vzhledem k tomu, jak důležitá je bezpečnost v současné době v oblasti školství, rozhodl se organizátor veletrhu, společnost Mascotte s.r.o., označit ji jako hlavní téma letošního ročníku. K tématu BEZPEČNÁ ŠKOLA představí svá řešení a návrhy mnozí vystavovatelé.

Tématu bezpečnosti ve školách se bude věnovat také Konference BEZPEČNÁ ŠKOLA, která se uskuteční první den veletrhu, tedy 15. září 2015 od 10:00 do 16:00 hodin v letňanském výstavním areálu. Záštitu nad konferencí převzal Mgr. Jaroslav Fidrmuc, náměstek ministryně školství, mládeže a tělovýchovy a Mgr. Tomáš Zatloukal, ústřední školní inspektor. Konferenci podpořila celá řada významných profesních organizací, asociací, ale i komerčních subjektů.

Nejnovější technologie z oborů bezpečnosti představí mnoho významných firem

Novinky v oblasti ozvučovací a rozhlasové techniky bude na FSDays 2015 prezentovat firma BÁRTEK ROZHLASY.

Na expozici CENTR PCO bude možné si naživo vyzkoušet mimořádný minialarm pro byty a menší kanceláře ELDES EPIR 3. generace nebo dotek na skleněné klávesnici oceňované architekty z mnoha zemí. Návštěvníky určitě zaujme jednoduché a intuitivní programování ústředny ELDES ESIM 364, které zvládne i naprostý laik či snadnou a přívětivou obsluhu všech ELDES systémů.

K velmi zajímavým vystavovatelům patří společnost CRISTANINI (Itálie), která se prezentuje na celém světě v oblasti vysokotlakových vodních technologií a nabízí kompletní sortiment zařízení pro průmyslové oblasti, ozbrojené složky i oblast civilní obrany. Je světovým lídrem ve výzkumu, vývoji 

i výrobě systémů a výrobků CBRN (chemické, biologické, radiologické a jaderné) dekontaminaci/ detoxikaci zařízení, personálu, vozidel, terénu a citlivého zařízení.

Společnost EVVA, světový výrobce zabezpečovací techniky, předvede na FSDays 2015 nové elektronické přístupové systémy Xesar a AirKey.

Firma HEROS GROUP bude na veletrhu prezentovat své služby v oblasti komerční bezpečnosti a správy a údržby nemovitostí. 

ISC COMMUNIKATION CZECH představí biometrické přístupy SUPREMA a GIGASET ELEMENTS, jehož senzory registrují, co se děje u vás doma a prostřednictvím vašeho chytrého telefonu předávají všechny důležité informace. 

Své novinky a zajímavosti předvede firma KLÍČOVÉ CENTRUM, která nabízí kompletní zabezpečení majetku – od klíčů a autoklíčů, přes dveře včetně veškerého příslušenství až po komplexní přístupové systémy. 

Německá společnost POLYCORD FLECHTERZEUGNISSE bude prezentovat ochranné prostředky pro hasiče a záchranáře, jako jsou lana pro hasičské zařízení, záchranná lana, elektricky vodivá kabeláž, padákové struny a další. 

RADOM přichází na veletrh se svou novinkou letošního roku - webové rozhraní PCO RADOMNET, které umožňuje jednoduchým způsobem ovládat a spravovat vybrané funkce systému PCO. 

Firma 1. REX SERVICES představí kompletní řešení pro inteligentní domy, které se skládá z pokročilého systému zabezpečení a širokého sortimentu prvků domácí automatizace. 

Bezpečnostní dveře SHERLOCK, trezorovou techniku, systémy generálního klíče či elektromechanické doplňky bude prezentovat společnost SHERLOCK bezpečnostní dveře. 

Mimo distribuce se firma SICURIT CS zabývá i systémovou integrací, vývojem vlastních bezpečnostních technologií, především v oblasti perimetrické ochrany. Na FSDays 2015 představí své novinky v komplexním řešení EZS, CCTV a EPS systémů. 

Mezi další společnosti, které budou na FSDays 2015 prezentovat své produkty a řešení patří například:  ASM, CECH EPS, EG-LINE, EXPRESS ALARM CZECH, GUNNEBO, JABLOTRON ALARMS, KABA, Ministerstvo vnitra ČR, MP Praha, MUL-T-LOCK, PHOBOS, Policie ČR, SAPRO, SMART SECURITY, SMARTTECH, SUP-TECHNIK a další.

Veškeré novinky a zajímavosti týkající se FSDays 2015 a odborné konference včetně podrobného programu najdete na www.fsdays.cz.

Kontakt pro média: 

Sylva Havelková, tel: +420 728 885 875,  e-mail: havelkova@mascotte.cz

www.fsdays.cz

 

Galerie

Tagy článku