SimpleCell vystavuje na AMPERU 2016

SimpleCell vystavuje na AMPERU 2016
Autor: AMPER 2016
17 / 03 / 2016, 04:15

Operátor datové sítě SimpleCell se účastní letošního elektrotechnického veletrhu AMPER 2016 v Brně. K vidění budou desítky zařízení pro síť IoT.

Nový operátor datové sítě SIGFOX pro internet věcí – společnost SimpleCell se letos účastní elektronického veletrhu AMPER, který probíhá na brněnském výstavišti ve dnech 15. – 18. března. SimpleCell bude představovat technologii sítě SIGFOX a její technické i byznysové využití. K vidění budou desítky zařízení pro síť IoT. SimpleCell najdete u stánku 6.27 v hale P.

Účast na veletrhu komentuje Managing Partner společnosti SimpleCell Pavel Sodomka: „Internet věcí je prostředí, které má doslova miliony způsobů využití. Právě akce takového formátu jakou je AMPER, nám dává možnost setkat se s lidmi, kteří se o tento obor v Čechách zajímají a mohou ho někam posunout. Zároveň i přítomnost dalších vystavovatelů může návštěvníkům přiblížit velmi konkrétní způsoby využití sítě SIGFOX v České republice.“

SimpleCell Networks a.s. je prvním českým veřejným mobilním operátorem sítě určené pro Internet věcí. Více informací na www.simplecell.eu

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace