Odborný seminář „Veřejné zakázky a metodiky v novém“

Odborný seminář „Veřejné zakázky a metodiky v novém“
25 / 05 / 2016, 22:00

Pozvánka na odborný seminář „Veřejné zakázky a metodiky v novém“, který pořádá Hospodářská komora České republiky.

Cílem semináře je co nejpraktičtější a nejsrozumitelnější formou seznámit účastníky semináře se základy problematiky zadávání veřejných zakázek a s hlavními změnami, které přináší nový zákon o zadávání veřejných zakázek, jehož účinnost nastane již 1. října 2016. Budeme se zabývat i metodikami k veřejným zakázkám, na jejichž vzniku se podílí i HK ČR, a které zadavatelům i dodavatelům umožní jejich efektivní soutěžení.

Hlavními tématy semináře jsou:

  • Představení nového zákona - změny proti stávající úpravě, hlavní novinky, upozornění na možné výkladové problémy
  • Možnosti dodavatelů dle nového zákona
  • Novinky v dozorové činnosti ÚOHS v oblasti veřejných zakázek
  • Hodnocení nabídek - změny v kvalifikaci, posouzení a hodnocení nabídek, vítězství v rámci veřejné zakázky a následné dokumenty

Program včetně pozvánky naleznete v příloze.

Cena semináře je 1 090,- Kč bez DPH pro členy HK ČR a 1 390,- Kč bez DPH pro nečleny.

V případě Vašeho zájmu se prosím registrujte na e-mail suva@komora.cz nejpozději do 9. června 2016. Případné doplňující informace sdělí Jan Sůva, tel: 725 211 849.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace