Výstava Future Forces 2016

Výstava Future Forces 2016
Autor: FUTURE FORCES FORUM
10 / 10 / 2016, 13:00

Nejvýznamnější akce v oblasti obrany a bezpečnosti svého druhu v ČR se koná ve dnech 19. - 21. 10. 2016 na výstavišti PVA EXPO PRAHA.

FUTURE FORCES Exhibition je již tradiční mezinárodní výstava nejnovějších technologií v oblasti obrany a bezpečnosti konaná za podpory Ministerstva obrany, Armády ČR, Ministerstva vnitra, Ministerstva zahraničních věcí, civilních a vojenských struktur NATO, Evropské obranné agentury (EDA) a mnoha dalších relevantních národních i mezinárodních institucí, organizací a agentur. Jde o nejvýznamnější akci svého druhu pořádanou v Praze.

Na všechny odborné akce je nutná registrace online do 10. 10. 2016. Registrace na místě nebude možná. 

V rámci Future Forces Forum budou k vidění nejen ukázky komerčních partnerů a vystavovatelů, ale budou se prezentovat také bezpečnostní a záchranné složky.

FOTOGALERIE: Future Forces Exhibition & Conference 2014


 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace