ABBAS SECURITY SHOW

ABBAS SECURITY SHOW
Autor: ABBAS|Popisek: ABBAS SECURITY SHOW
04 / 02 / 2015, 14:45

Specialisté firmy ABBAS připravili řadu novinek v sortimentu, které představují postupně na setkáních v Brně, Ostravě, Praze, Hradci Králové a Plzni.Společnost ABBAS, a.s. je dodavatel bezpečnostních technologií s přidanou hodnotou v podobě kvalifikovaného poradenství a doplňkových služeb.

V rámci setkání můžete nahlédnout do jejich kuchyně a seznámit se mimo jiné s plánovaným rozšířením portfolia značky DINOX, novými funkcemi VMS DIGIFORT nebo ekonomickou řadou průmyslových switchů od společnosti METEL.

Program:

  •   9.30      Přivítání hostů a zahájení ABBAS SECURITY SHOW
  •  10.00     Představení technologií ABBAS
  •  11.00     Praktické ukázky, diskuse
  •  12.00     Oběd

Chcete se o akci dozvědět více? Vyberte si město, které byste rádi navštívili.

Brno, 3. 2. 2015, zjistit více

Ostrava, 10. 2. 2015, zjistit více

Praha, 17. 2. 2015, zjistit více

Hradec Králové, 24. 2. 2015, zjistit více

Plzeň, 3. 3. 2015, zjistit více

V případě dotazů neváhejte kontaktovat firmu ABBAS.


 

Bezpečnostní řešení ABBAS zahrnují tyto oblasti slaboproudých systémů:

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace