AKTUÁLNĚ: pozvánka k diskuzi o bezpečnosti na školách

AKTUÁLNĚ: pozvánka k diskuzi o bezpečnosti na školách
Autor: ASIS CZ|Popisek: Pozvánka k diskuzi
09 / 12 / 2014, 04:15

4.12.2014 / ASIS CZ pořádá v Praze v úterý 9. prosince od 9:00 hod diskuzi u kulatého stolu.Security magazín je mediálním partnerem.

Datum: úterý 9. 12. 2014, od 9:00 do 11:30
Hostuje: The Prague British School, K Lesu 2, Praha 4

Z organizačních důvodů je počet účastníků omezen, účast je proto nutné předem potvrdit na emailu: z.kalvach@asiscz.org
Organizační poplatek 100 Kč bude hrazen na místě.

Občanské sdružení bezpečnostních profesionálů ČR ASIS CZ po útoku ve Žďáru nad Sázavou považuje za přínosné věnovat se tématu bezpečnosti škol se zaměřením na hrozby způsobené 
lidskou činností. 

K diskusi u kulatého stolu jsou zvány zejména zodpovědné osoby z managementu škol a bezpečnostní  odborníci,  zástupci  Ministerstva  školství, České  školní  inspekce, Police ČR a další. Záměrem je poskytnout platformu pro diskusi o možnostech a limitech zkvalitnění bezpečnosti škol, zejména možností prevence a zmírnění dopadů. Cílem  je  propojení  účastníků  kulatého  stolu,  porozumění  možnostem  zabezpečení,  sdílení dobré praxe, iniciace opatření vedoucích ke zlepšení bezpečnosti škol.

KONTAKT: z.kalvach@asiscz.org

 

Psali jsme také:

ASIS CZ - diskuze o bezpečnosti škol u kulatého stolu

Bezpečnost škol po útoku ve Žďáru nad Sázavou

Kolik duševně nemocných se může změnit ve vraždící monstra?

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace