AOBP Start-up Innovation Pavilion na IDET 2023

AOBP Start-up Innovation Pavilion na IDET 2023
Autor fotografie: Pixabay, Free for commercial use|Popisek: Ilustrační fotografie
29 / 03 / 2023, 16:45

AOBP organizuje ve spolupráci s organizátorem veletrhu IDET, společností Veletrhy Brno, a.s., již druhý ročník Start-up Innovation Pavilion.

Tento pavilón umožní zviditelnění začínajícím inovativním českým firmám v rámci mezinárodního veletrhu obranných technologií IDET 2023 který se bude konat v Brně v termínu 24.–26. 5. 2023. Minulý ročník start-upového pavilónu sklidil velký úspěch, proto jsme se rozhodli pro jeho zopakování.

AOBP tímto otevírá příjem přihlášek pro účast na Start-up Innovation Pavilion. Z celkového počtu uchazečů bude vybráno sedm firem, které získají zdarma možnost vystavovat na veletrhu IDET 2023.

Kritéria pro zaslání přihlášky:
– český start-up
– inovativní řešení aplikovatelné v oblasti obranných a bezpečnostních technologií

Plocha pro umístění start-upového pavilónu bude v blízkosti expozice AOBP. Více informací o podmínkách účasti najdete zde. Zájemci o účast mohou zasílat vyplněné přihlášky na e-mail info@aobp.cz nejpozději do 14. 4. 2023.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.