Background Checks - prověřování zaměstnanecké historie a spolehlivosti

Background Checks - prověřování zaměstnanecké historie a spolehlivosti
Autor: Doverville|Popisek: Ilustrační foto
14 / 02 / 2017, 14:15

Kurz je určen především pro pracovníky HR oddělení a bezpečnostních útvarů, personální manažery, personalisty, náboráře, bezpečnostní manažery, pracovníky kontrolních oddělení.

Cílem kurzu, který se koná 28.3. v Praze, je poskytnout základní ucelené informace o procesu prověřování zaměstnanecké historie a prověřování jejich bezpečnostní spolehlivosti.

Posluchači získají přehled o systémových krocích, které nutně musí bezpečnostním prověrkám předcházet. Dozví se, jaké zdroje informací existují, za jakých podmínek je mohou využít a jak pracovat se zjištěními. Kurz je velice prakticky zaměřen.

Více informací naleznete ZDE

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace