Bezpečnostní seminář na téma blackout

Bezpečnostní seminář na téma blackout
28 / 11 / 2016, 20:45

Dne 8. 12. 2016 se v Hotelu Duo v Praze 9 uskuteční bezpečnostní seminář na téma blackout, na kterém vystoupí řada odborníků, kteří mají zkušenosti s přípravou opatření na velký výpadek elektrické energie.

Na semináři také bude hovořit například gen. Andor Šándor, bezpečnostní publicista Jan Schneider  a zástupci KŘ PČR Praha a Hasičského záchranného sboru.

„Blackout - rozsáhlý výpadek elektrické energie je vážnou hrozbou“ říká A. Šándor „ Není to ani počítačová hra či výmysl autorů sci-fi. V minulých 6 letech byla naše země 2 x ohrožena přetokem nadměrné výroby větrníků ze severního moře. Důvodů vzniku blackoutu je samozřejmě více. Jde o svými dopady brutální krizi, mající však paradoxně jednu výhodu. Dopředu lze zjistit, co vše a do jaké míry bude výpadkem elektřiny vyřazeno a jaké náhradní možnosti máme. Lze se tedy do jisté míry připravit.|“

Seminář pořádá společnost Doverville a hlavním partnerem je společnost T-SOFT a.s., která se specializuje nejen na simulační softwary pro různá krizová cvičení, včetně blackoutu. Dalším partnerem je bezpečnostní konzultační firma CST Consulting s.r.o.

Asociace Grémium Alarm poskytla tomuto semináři odbornou garanci.

Program semináře naleznete zde : //www.doverville.cz/cs/kurz/blackout

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace