Bezpečnostní semináře a konference od společnosti DOVERVILLE

Bezpečnostní semináře a konference od společnosti DOVERVILLE
02 / 02 / 2016, 16:00

Doverville s.r.o. je českou společností poskytující odborné veřejnosti vzdělání a poradenské služby v oblastech souvisejících s komerčně – bezpečnostními aktivitami, aktivitami v oblasti rozvoje a řízení lidských zdrojů a protikorupční prevence u soukromých i veřejně – právních subjektů.

V letošním roce připravila společnost DOVERVILLE zajímavé semináře a konference na téma bezpečnosti. 

Na celodenních seminářích přednáší odborníci, kteří mají svá tvrzení a doporučení ověřená letitou praxí. Naši lektoři umí zaujmout, rozhodně u nás nepotkáte "uspávače hadů". Dostatek prostoru je rovněž dán případovým studiím, diskusím a dotazům posluchačů.

V ceně jsou zahrnuty tištěné materiály k semináři, občerstvení o přestávkách a teplý oběd.
Registrovat se můžete na: sedlmajerova@doverville.cz

Doverville s.r.o. je českou společností poskytující odborné veřejnosti vzdělání a poradenské služby v oblastech souvisejících s komerčně – bezpečnostními aktivitami,  aktivitami v oblasti rozvoje a řízení lidských zdrojů a protikorupční prevence u soukromých i veřejně – právních subjektů. Naše know how pochází jednak ze sfér britského systému bezpečnostního vzdělávání, britského systému vzdělávání v oblasti řízení lidských zdrojů, dále potom ze vzdělávacích materiálů, vodítek, postupů a případových studií ASIS International, UK Bribery Act  a v neposlední řadě z našich více než dvacetiletých praktických zkušeností.

DOVERVILLE s.r.o.
mobile phone: 00420 602 541 418
www.doverville.cz

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace