Finále mezinárodní soutěže „NATO Innovation Challenge“ dne 30. května 2019 v Brně v rámci veletrhu IDET

Finále mezinárodní soutěže „NATO Innovation Challenge“ dne 30. května 2019 v Brně v rámci veletrhu IDET
25 / 05 / 2019, 19:00

V rámci Mezinárodního veletrhu obranné a bezpečnostní techniky IDET 2019 uspořádá neziskový ústav DefSec Innovation Hub Praha finále mezinárodní soutěže NATO Innovation Challenge 2019. Česká republika je první mezi novými členskými státy NATO, ve které se prestižní soutěž bude konat. Soutěž tradičně vyhlašuje NATO ACT Innovation Hub v Norfolku, USA a partnerem je vždy vybraná členská země NATO. V České republice je partnerem DefSec Innovation Hub Praha.

NATO Innovation Challenge 2019 probíhá pod záštitou 1. zástupce náčelníka generálního štábu generálporučíka Jaromíra Zůny a rektora Českého vysokého učení technického Vojtěcha Petráčka. Soutěž je pořádána ve spolupráci s Vojenským technickým ústavem, s.p., veletrhem IDET 2019 a agenturou CzechInvest.

„“Elektromagnetický puls – prevence, zmírnění a zotavení“ je právem v centru pozornosti Armády České republiky a ostatních aliančních armád NATO nejen pro svou citlivost např. v oblasti kyberbezpečnosti, ale i pro svůj zásadní vliv na každodenní chod běžného života v civilním sektoru. Jsem ráda, že pro letošní téma soutěže jsme získali podporu Armády České republiky, Českého vysokého učení technického v Praze a Vojenského technického ústavu, s.p.,“ sdělila Kristina Soukupová, prezidentka DefSec Innovation Hub.  

Finále soutěže NATO Innovation Challenge 2019 se uskuteční dne 30. května 2019 v sále 102 administrativní budovy společnosti Veletrhy Brno od 9.00. Vyhlášení vítěze proběhne dne 30. května 2019 v 16:00 na stánku Armády České republiky v pavilonu P.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace