FSDays 2015 představí řešení pro bezpečnost ve školách

FSDays 2015 představí řešení  pro bezpečnost ve školách
Autor fotografie: MASCOTTE|Popisek: Prague Fire & Security Days 2015
03 / 06 / 2015, 17:15

7. ročník mezinárodního veletrhu nejnovějších trendů v oboru protipožární a zabezpečovací techniky, systémů a služeb Prague Fire & Security Days 2015 (FSDays 2015) se uskuteční ve dnech
15. – 19. září 2015 v PVA EXPO PRAHA, souběžně s komplexem stavebních veletrhů FOR ARCH 2015.

Úlohou odborného, specializovaného veletrhu je představovat nejnovější trendy a postupy sloužící v protipožární ochraně, mechanické a elektronické zabezpečovací systémy, kamerové systémy, prostředky sloužící k ostraze a ochraně objektů, systémy pro inteligentní budovy…apod. FSDays je primárně určeno odborné veřejnosti, s cílem představení širokého spektra nejnovějších bezpečnostních systémů.

Zásadní novinkou je nové členění veletrhu, díky kterému se návštěvník snadněji zorientuje v areálu. Jako „FSDays BUSINESS“ je označena B2B část veletrhu, určená pro výrobce, dovozce a distributory, orientující se na odborného návštěvníka (Hala 2D). Bezpečnostní systémy pro domácnosti, rodinné domy, firmy, … apod. se budou prezentovat v části „FSDays HOME“ (Hala 5A).

Bezpečnost ve školách je jedním ze žhavých témat současné doby. Organizátor veletrhu, společnost Mascotte s.r.o., se proto rozhodl tuto otázku zařadit jako hlavní téma letošního ročníku. Tématu „BEZPEČNÁ ŠKOLA“ se budou věnovat mnohé expozice vystavovatelů, ale i odborné doprovodné programy a konference.

Nejnovější technologie z oborů bezpečnosti představí mnoho významných společností. Pro zajímavost uveďme například ASM, ELFNET GROUP, EXPRES ALARM CZECH, GUNNEBO, ISC Communication Czech, JABLOTRON ALARMS, Ministerstvo vnitra ČR, MP Praha, Policie ČR, RADOM, SMART SECURITY, SUP-TECHNIK a mnohé další.

Generálním partnerem veletrhu je Asociace technických bezpečnostních služeb Grémium Alarm. Záštitu poskytlo Ministerstvo vnitra ČR, Hlavní město Praha a Policie České republiky.

Konference BEZPEČNÁ ŠKOLA

Dne 15. 9. 2015 od 10:00 do 16:00 hodin se v PVA EXPO PRAHA v Letňanech uskuteční konference „BEZPEČNÁ ŠKOLA“, která je součástí odborného doprovodného programu 7. ročníku bezpečnostního veletrhu PRAGUE FIRE & SECURITY DAYS 2015.

Cílem konference je seznámit ředitele škol a především jejich zřizovatele s bezpečnostním standardem, zásadami, ale i technickými možnostmi při komplexním zabezpečení školských zařízení s ohledem na maximální možnou ochranu žáků, pedagogů i návštěvníků škol nejen před útoky tzv. šílených střelců, ale i před nebezpečím požáru, před vandalismem, minimalizaci neoprávněných vstupů, nebo krádeží.

Kromě přednášek předních odborníků z řad významných oborových institucí a partnerů akce, představí vystavovatelé veletrhu FSDays v rámci svých expozic, ale i odborných přednášek této konference, již realizované referenční a případové studie, návrhy řešení a nejvhodnější bezpečnostní technologie.

Odborná konference pro 150 účastníků se koná pod záštitou Ing. Tomáše Zatloukala, ústředního školního inspektora a je určena pro odbornou veřejnost z řad státní správy, samosprávy, MŠMT, ČŠI, zřizovatelů škol, školských zařízení, ředitele škol všech stupňů, s důrazem na SŠ, VŠ, dále pro bezpečnostní složky státu - MV ČR, Policii ČR, Městské policie…  

Veškeré novinky a zajímavosti týkající se FSDays 2015 a odborné konference včetně podrobného programu a on-line registrace najdete na www.fsdays.cz.

Kontakt:
Sylva Havelková, tel: +420 728 885 875,  e-mail: havelkova@mascotte.cz
www.fsdays.cz

FSDAYS 2015

 

Tagy článku