Jak fungují kamery nositelné na těle? Nezmeškejte konferenci Axis Talk 2021

Jak fungují kamery nositelné na těle? Nezmeškejte konferenci Axis Talk 2021
Autor fotografie: AXIS|Popisek: Ilustrační fotografie
07 / 04 / 2021, 17:15

Stanou se policisté mobilní součástí městského kamerového systému? Jak fungují kamery s umělou inteligencí a jak je chránit před hackery? I to bude tématem online konference společnosti Axis Communications, švédského světového leadera v bezpečnostních a smart city technologiích. Připojte se 20. a 21. dubna!

Svět se mění a bezpečnostní technologie procházejí rychlým vývojem. Virtuální konference Axis Talk 2021 vám umožní pochopit hlavní trendy z pohledu předního světového výrobce a inovátora. Dozvíte se o kyberbezpečnosti, kamerách nositelných na těle, zapojení umělé inteligence, IP audiu i smart city systémech. Program složený z prezentací místních i globálních odborníků bude dostupný v češtině a zdarma – stačí se registrovat zde a připojit se během jednoho nebo dvou dopoledních bloků ve dnech 20. a 21. dubna 2021.

Co vše se na konferenci můžete dozvědět:

  • Kybernetická bezpečnost

Příklady ukazují, že obavy z kyberútoků na IP kamery jsou reálné. Efektivní ochrana zahrnuje produkty, lidi, technologie i procesy. Klíčové je také partnerství s dodavatelem, který vaše zabezpečení podpoří na všech úrovních podpoří na všech úrovních.

  • Řešení pro města a dopravu

Expertní pohled na škálovatelná smart city řešení, díky kterým je silniční doprava bezpečnější a města jsou lepším místem pro život.

  • Kamery nositelné na těle

Lehké, robustní, voděodolné a snadno použitelné kamery dnes můžou policisté či bezpečnostní pracovníci nosit jako součást své výstroje. Jak funguje otevřená platforma, která umožňuje jejich připojení k jakémukoli kamerovému systému?

  • Kritická infrastruktura a průmysl

Inteligentní monitorovací systém může jít daleko za hranice fyzického zabezpečení a řešit všechny klíčové aspekty ochrany kritické infrastruktury, od bezpečného pracovního prostředí až po nepřerušovaný provoz a zabezpečení proti vniknutí neoprávněných osob.

Kompletní program Axis Talk 2021 najdete na webových stránkách akce. Konference nabídne sérii expertních prezentací i možnost individuální konzultace s lokálním týmem Axis Communications. Připojit se můžete 20. a 21. dubna 2021, vždy od 9:30 do 13:00.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace