Konference BEZPEČNÁ ŠKOLA 2016

Konference BEZPEČNÁ ŠKOLA 2016
24 / 05 / 2016, 08:30

Součástí konference je i stejně tematicky zaměřená doprovodná výstava, s prezentacemi významných českých výrobců a distributorů nejnovějších trendů v oboru zabezpečovací techniky, systémů a služeb, vhodných pro školy a školská zařízení.

Konference je volným pokračováním a navázáním na úspěšný projekt z roku 2015, který se setkal s mimořádným zájmem odborné veřejnosti, především z řad ředitelů škol všech stupňů, zúčastnilo se jí 170 posluchačů!

Cílem konference v roce 2016 je další rozšíření znalostí a seznámení zástupců škol a jejich zřizovatelů, pracovníků státní správy a samosprávy (kraje, města, obce) s možnostmi financování, normami, ale i technickými možnostmi a podmínkami při komplexním zabezpečení školských zařízení s ohledem na maximální možnou ochranu žáků, pedagogů i návštěvníků škol nejen před útoky tzv. šílených střelců, ale i před vandalismem nebo krádežemi.

Součástí konference je i stejně tematicky zaměřená doprovodná výstava, s prezentacemi významných českých výrobců a distributorů nejnovějších trendů v oboru zabezpečovací techniky, systémů a služeb, vhodných pro školy a školská zařízení. Uskuteční se ve vstupním foyer, od 9:00. do 18:00 hod. Po celou dobu konání Konference je bezplatně přístupná nejširší veřejnosti.

Bližší informace ke Konferenci BEZPEČNÁ ŠKOLA 2016, která se uskuteční ve čtvrtek 26.5. 2016 v NTK Praha 6.

Konference Bezpečná škola 2016

DOPRAVNÍ SPOJENÍ

NTK najdete na adrese Technická 6 – Dejvice mezi ulicemi Thákurova, Studentská, Technická a Flemingovým náměstím (viz mapka na dalším snímku). Metrem A na stanici Dejvická vyjdete výstupem směr Šolínova, Vysoké školy. Odtud je to do NTK cca 4 minuty chůze.
Tramvajové zastávky: Lotyšská a Dejvická
Autobusová zastávka: Dejvická
Parkování: Parkovat můžete v podzemních garážích NTK (á 35,- Kč/hod., kapacita je zde ale omezena), nebo na parkovišti v ulici Šolínova (á 30,- Kč/hod., max 120 ,- Kč/den). Rezervaci parkování přímo v NTK lze zajistit přes tento portál //www.bezpecneparkovani.cz/GARAZE-DEJVICE--pid-395-1001

REGISTRACE

8:30 - 9:00 hod
Vstup do Ballingova sálu je podmíněn registrací účastníka ve foyer NTK. Vaše jméno bude uvedeno na registračním listu, není třeba si tedy nic ke vstupu tisknout.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace