Konference Bezpečný event 2017

Konference Bezpečný event 2017
25 / 10 / 2017, 21:15

Konferenci o všech opatřeních a aktivitách, které přispívají k lepší bezpečnosti při organizování různých společenských, kulturních a sportovních akcí pořádá společnost Doverville s.r.o.

Již druhý ročník se koná pod záštitou ministra vnitra a policejního prezidenta ve středu 15.11. v sále č. 088 budovy MV na Letné v Praze 7.

REGISTROVAT SE MŮŽETE ZDE.

Ochrana měkkých cílů, tedy i bezpečnost na různých kulturních, společenských a sportovních akcí, je nyní jednou z hlavních bezpečnostních priorit České republiky. Přijďte načerpat nové znalosti a informace, setkejte se s kolegy, kteří řeší podobné problémy jako Vy, navažte nové kontakty.

Budeme se těšit na Vaší účast.

Veronika FÁBEROVÁ, jednatelka, Doverville s.r.o

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace