Konference CeBIT d!conomy v Düsseldorfu

Konference CeBIT d!conomy v Düsseldorfu
Autor: http://fenton.messe.de/|Popisek: CeBIT d!conomy
24 / 10 / 2015, 10:15

První konference d!conomy, která se uskuteční 2. a 3. listopadu v Düsseldorfu.

Hannover/Düsseldorf. Digitální transformace je podle názoru spolkového ministra hospodářství Sigmara Gabriela jedním z hlavních úkolů příštích let. „Chceme v Evropě udělat z Německa zemi číslo 1 v růstu digitalizace, “ píše S. Gabriel ve své zdravici první konferenci d!conomy, která se uskuteční 2. a 3. listopadu v Düsseldorfu. Německo má zaujmout „přední úlohu při důsledné, ale i důvěryhodné a bezpečné digitalizaci hospodářství, života a práce“. Digitalizace změní „DNA našeho hospodářství“.

Philip Lacor, jednatel společnosti Vodafone Deutschland, dodává: „To, co byla automatizace a komputerizace pro 20. století, je digitalizace pro 21. století. S podstatným rozdílem, kdy tempo a dimenze digitální proměny jsou v dějinách jedinečné.“

Organizátoři konference, CeBIT a Euroforum, uskuteční na začátku listopadu v Düsseldorfu poprvé společně konferenci „CeBIT d!conomy – úspěšněji cestou digitální transformace“. S. Gabriel, patron konference, akci podporuje: „Velmi vítám, že CeBIT, největší světový digitální veletrh, vytvořil novou konferenci.“

Také z pohledu manažera společnosti Vodafone, Philipa Lacora, je třeba jednat: „Ještě nikdy nedošlo k tak masívní proměně celých průmyslových odvětví, obchodních modelů a oblastí práce, jako je tomu v rámci digitalizace. O to důležitější je vzájemná meziodvětvová výměna o digitálním hospodářství mezi zástupci podniků. Nová konference CeBIT je ideální platformou, kterou jako blízký partner veletržní správy Deutsche Messe velmi rádi podpoříme.“ Vodafone se jako partner konference zúčastní, připraví přednášku a zorganizuje večerní setkání na vysoké úrovni.

V centru pozornosti konference d!conomy budou perspektivy uživatelů. O své zkušenosti a  Best Cases se s návštěvníky například podělí Dr. Andrea von Aubel, členka představenstva společnosti AXA, Wolfgang Gärtner, ředitel Deutsche Bank, Deutschland a Frank Sennhenn, ředitel DB Netz.

Další informace a vstupenky jsou k dispozici na adrese: www.euroforum.de/dconomy/.

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace