Konference Combat Helicopter

Konference Combat Helicopter
Autor fotografie: Bell Helicopter|Popisek: Keith Flail prezentuje na konferenci Combat Helicopter v Praze. Na fotografii jsou zleva: Rich Harris, viceprezident Bell Helicopter pro rozvoj mezinárodního obchodu, Keith Flail, viceprezident Bell Helicopter pro rozvoj globálního vojenského obchodu
19 / 11 / 2015, 10:15

Společnost Bell Helicopter se účastní konference Combat Helicopter, předního mezinárodního setkání pro zbrojní průmysl, které se koná v Praze od 17. do 19. listopadu.

V rámci předkonference s názvem Technology Focus Day mluvili zástupci Bell Helicopter o současných a budoucích vojenských strojích a o multifunkčních schopnostech svých vrtulníků. Společnost je také sponzorem předkonference.

Keith Flail, viceprezident Bell Helicopter pro rozvoj globálního vojenského obchodu, se během svého příspěvku zabýval přizpůsobivými letovými řešeními s kolmým vzletem, poskytnutím transformačních schopností na mezinárodním trhu s multifunkčními vojenskými stroji a prezentoval Bell Helicopter jako poskytovatele účelových strojů ideálních pro obranu vlasti a expediční operace.

Zástupci Bell Helicopter na konferenci Combat Helicopter v Praze

Na fotografii jsou zleva:
Rich Harris, viceprezident Bell Helicopter pro rozvoj mezinárodního obchodu
Keith Flail, viceprezident Bell Helicopter pro rozvoj globálního vojenského obchodu
Joel Best, senior manažer pro rozvoj mezinárodního obchodu Bell Helicopter

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace