Mezinárodní konference - Terorismus a vlastnictví ručních zbraní: Návrh EU, izraelská zkušenost a česká pozice

Mezinárodní konference - Terorismus a vlastnictví ručních zbraní: Návrh EU, izraelská zkušenost a česká pozice
27 / 01 / 2016, 17:00

Akce se bude konat 11. února od 16:00 do 18:30 v atriu vysoké školy CEVRO Institut (Jungmannova 17, Praha 1).

Centrum transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut (PCTR) 
ve spolupráci se sdružením LEX – sdružení na ochranu práv majitelů zbraní

Vás zve na mezinárodní konferenci zaměřenou na reakce na teroristické útoky v Paříži a s nimi související návrhy zpřísnění regulace zbraní v Evropské unii.

Hlavními partnery konference jsou Česká zbrojovka a. s., sdružení LEX – sdružení na ochranu práv majitelů zbraní a pan Petr Mothejl. Tlumočení do angličtiny bude zajištěno.  Podrobný program naleznete zde. Z organizačních důvodů prosíme o potvrzení účasti, a to nejpozději do 9. února.

Více informací a přihláška zde.

Psali jsme také:

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace