Mezinárodní veletrh perimetrické ochrany, zabezpečení budov a pozemků Perimeter Protection 2018

Mezinárodní veletrh perimetrické ochrany, zabezpečení budov a pozemků Perimeter Protection 2018
05 / 12 / 2017, 19:00

Mezinárodní odborný veletrh perimetrické ochrany, zabezpečení budov a pozemků Perimeter Protection se bude konat ve výstavním centru v německém Norimberku ve dnech 16. - 18. ledna 2018.

Veletrhu se zúčastní okolo 120 vystavovatelů, kteří na něm představí širokou škálu aktivních a pasivních bezpečnostních systémů.

Na veletrhu rovněž proběhne Kongres ,,Perimetrická ochrana", který je organizován Asociací pro bezpečnostní technologie (VfS). Kongresu se zúčastní nejvyšší představitelé z konzultačních, technických, průmyslových společností a firem poskytující bezpečnostní služby. Budou hovořit zejména o praktických řešeních pro perimetrickou ochranu.

Témata budou v roce 2018 zahrnovat i detekci dronů, výzvy související s bezpečnostními přístupy a obsahovou analýzou videí pro bezpečnostní aplikace.

Očekává se, že na veletrh Perimeter Protection dorazí více než 3 000 obchodních návštěvníků zastupujících průmysl, úřady, obce a designery z oboru technologie budov.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace