POZVÁNKA na odborný seminář „OMEZOVÁNÍ DRŽENÍ ZBRANÍ“

POZVÁNKA na odborný seminář „OMEZOVÁNÍ DRŽENÍ ZBRANÍ“
Autor: Timothy Tsui CC BY-SA 2.0|Popisek: Ilustrační foto
12 / 01 / 2016, 20:30

pořádaný předsedou výboru pro bezpečnost poslancem Ing. Romanem Váňou, členkou výboru pro bezpečnost a výboru pro obranu poslankyní Mgr. Janou Černochovou a členem výboru pro obranu poslancem Mgr. Markem Ženíškem, Ph.D.

Termín konání: čtvrtek 14. ledna 2016 od 9.30 hodin
Místo konání: Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky, Praha 1, Malá Strana, Sněmovní ul. 4, přízemí, zasedací místnost č. 56, přístup hlavním vchodem do Poslanecké sněmovny z ulice Sněmovní č. 4

Program semináře:
9.30 hodin
Zahájení semináře, úvodní slova pořadatelů semináře.
9.50 hodin
Vystoupení zástupců relevantních institucí a spolků: Ministerstvo vnitra, Zastoupení Evropské komise v České republice, Vojenský historický ústav, LEX Sdružení na ochranu práv majitelů zbraní.
Po skončení předchozích vystoupení diskuse.
Ukončení semináře, neformální rozhovory účastníků.

Účast na semináři prosím potvrďte předem sekretariátu výboru pro bezpečnost Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky na některou z těchto e-mailových adres:

celiznova@psp.cz
muzakova@psp.cz

nebo na telefonní číslo + 420 2 5717 3234 nebo + 420 2 5717 3227.

PROSÍME účastníky, aby měli s sebou platný občanský průkaz nebo doklad, kterým lze prokázat totožnost.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace