Pozvánka na konferenci Cyberspace v Brně

Pozvánka na konferenci Cyberspace v Brně
Autor: Masarykova univerzita Brno|Popisek: Pozvánka na konferenci
19 / 11 / 2014, 19:15

19.11.2014 / Konference proběhne ve dnech 28. a 29. 11. 2014 v prostorách kina Scala a Právnické fakulty Masarykovy univerzity.

Zájemci z řad odborné veřejnosti i laická veřejnost jsou zváni na 12. ročník mezinárodní konference Cyberspace věnované informačním technologiím, která se uskuteční ve dnech 28. a 29. 11. 2014 v prostorách kina Scala a Právnické fakulty Masarykovy univerzity.

Vše potřebné se dozvíte na stránkách Masarykovy univerzity v Brně, kde naleznete program i další důležité informace.

Počet účastníků akce je z kapacitních důvodů omezen, nicméně několik volných míst je stále ještě k dispozici.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace