Pozvánka TSS Group na ŠKOLENÍ KEETECSAT

Pozvánka TSS Group na ŠKOLENÍ KEETECSAT
Popisek: TSS školení
18 / 05 / 2015, 10:15

Poznejte jaké výhody vám přinese využívání nejmodernější technologie na trhu. Naučte se jak sledovat výstupy ze systému GPS pomocí mobilní aplikace.

Přijďte se na školení TSS Group seznámit se systémem GPS monitoringu KeetecSAT

GPS monitorovací systém KeetecSAT představuje nejrychleji se vyvíjející se online satelitní GPS systém na české a slovenském trhu. Pomocí internetu můžete mít okamžitě přehled o  aktuální poloze vozidla, stavu, rychlosti a směru jízdy. Zároveň ochrání vozidlo před odcizením či neoprávněným používáním a zvýší efektivitu využívání pracovní doby zaměstnanců. Díky přesným údajům o spotřebovaném palivu za každou jízdu umožňuje majiteli vyhodnocovat hospodárnost jízd pro každé vozidlo a vypočítat přesné náklady na konkrétní jízdy. Seznamte se s dalšími výhodami GPS monitorovacího systému KeetecSAT a přihlaste se na školení!

Termíny školení:

2. 6. 2015             Školení KeetecSAT Brno

3. 6. 2015             Školení KeetecSAT Zlín

4. 6. 2015             Školení KeetecSAT Praha

PROGRAM:

Stručná charakteristika TSS Group (dělení na samostatné divize, speciální vývojové SW a HW oddělení)

Možnosti a příklady využití GPS monitoringu KeetecSAT

Výhody systému KeetecSAT

Kromě toho Vám představíme: 

Webové uživatelské rozhraní KeetecSAT
Funkce a reporty KeetecSAT
Mobilní aplikaci KeetecSAT
Zařízení používaná k GPS monitoring KeetecSAT 
GPS monitoring 

Školení je certifikované a bezplatné. Drobné občerstvení je zajištěno. Veškeré dotazy ohledně školení i produktů GPS monitoringu KeetecSAT směřujte na havlicek@tssgroup.cz

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace