PRAGUE FIRE & SECURITY DAYS 2015

PRAGUE FIRE & SECURITY DAYS 2015
Autor fotografie: MASCOTTE|Popisek: PRAGUE FIRE & SECURITY DAYS 2015
25 / 02 / 2015, 07:00

22.1.2015 / AKTUALIZOVÁNO: téma BEZPEČNÁ ŠKOLA, BEZPEČNÉ MĚSTO /

První uzávěrka přihlášek je již 28. února 2015.Loňský veletrh navštívilo téměř 80 tisíc návštěvníků.

7. ročník mezinárodního veletrhu nejnovějších trendů v oboru protipožární a zabezpečovací techniky, systémů a služeb PRAGUE FIRE & SECURITY DAYS 2015 (FSDays 2015) se uskuteční ve dnech 15. – 19. září 2015 v PVA EXPO PRAHA, souběžně s komplexem stavebních veletrhů FOR ARCH 2015.

Co nového přináší letošní ročník?

Nově zařazeno téma  BEZPEČNÁ ŠKOLA, BEZPEČNÉ MĚSTO

Veletrh se uskuteční ve dvou bezprostředně přiléhajících halách v samém středu letňanského výstavního areálu. Zásadní novinkou je nové členění veletrhu na „FSDays BUSINESS pro výrobce, dovozce, distributory, orientující se na odborného, B2B návštěvníka a „FSDays HOME pro společnosti, které chtějí na FSDays a souběžně konaném veletrhu For Arch oslovit především koncového zákazníka s bezpečnostními systémy pro domácnosti, RD, firmy, …apod. Nové koncepci veletrhu bude přizpůsobena i reklamní kampaň a direct mail pozvánek.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace